Корзина
3 отзыва
LEDLIGHT UKRAINE
+380442292275
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Світильники вуличні

LED світильники для осітлення вулиць.

      Світильники серії LRC-HGT призначені для освітлення вулиць та доріг. Широка область використання світильників забезпечується захистом IP66, універсальним корпусним рішенням, світлодіодними модулями з різними кутами вторинної оптики. Світильники опціонально можуть бути укомплектовані драйверами з функцією діммінгу, керуванням по протоколу PLC тощо.

     Світильники оснащены джерелом живлення з додатковими функціями захисту від нестабільності змінного струму в існуючих мережах живлення 220 В, АС.
Функція захисту від 380 В, АС працює так, що при виникненні на вході джерела живлення напруги понад 300 В, AC (до 420 В, AC) відбувається відключення світлодіодного модуля за допомогою спеціального вузла, а включення навантаження відбувається при зниженні напруги до рівня нижче 295 В, AC. При вимкненому навантаженні перетворювач «AC-DC» як структурний елемент світлодіодного драйвера тимчасово не працює, що і рятує його від виходу з ладу. Як тільки напруга приходить в норму, світлодіодний драйвер вмикаэться і повертається в нормальний режим без додаткових дій. Допускається вплив напруги 300..420 В, AC тривалістю до 48 годин.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице: